درباره ما

گروه نرم افزاری آی دی سیستم از اوایل سال ۱۳۸۷  با حمایت افراد و شرکتهای معتبر در زمینه های مختلف رایانه در زمینه خدمات کامپیوتری و اینترنتی در شهر شهمیرزاد با راه اندازی خدمات ISP و کافی نت، آغاز به فعالیت نمود و بعد از مدتی در راستای گسترش اهداف گروه و با بهره گیری از دانش و تجربه، فعالیت خود را توسعه بخشید.

در اواخر سال ۱۳۸۸ در جهت پیشبرد اهداف، فعالیت مالتی مدیا نیز به دیگر خدمات گروه افزوده شد و با گذشت زمان و افزایش تقاضا با وارد شدن فعالیت وب سایت در اواسط سال ۱۳۸۹ فعالیت این گروه وارد مرحله جدیدی شد .

از همان ابتدا ما تلاش خود را برای طراحی وب سایت هایی متناسب با نیازکاربران آغاز کردیم، استعداد و خلاقیت باعث گردید تا هدف خود را در این زمینه با جدیت دنبال کنیم که این امر باعث موفقیت های زیادی گردید، طی سال های اخیر این گروه با شناسایی و جذب نیروهای با استعداد در زمینه های مختلف توانست دپارتمان هایی در این زمینه ایجاد نماید، تا پاسخگوی نیازهای مشتریان در امر تبلیغات ، نرم افزارهای کاربردی و … باشد.

ما همه استعدادها و قابلیت های خود را به کار می گیریم تا مشتریان ما با احساس بهتر و اعتماد به نفس بیشتر به کسب و کار خود بپردازند. همین امر باعث راحتی خیال و آرامش شما در طول پروژه خواهد شد. شما فقط نظاره گر پیشرفت خوب پروژه خواهید شد، حتی پس از اتمام پروژه نگران پشتیبانی نخواهید شد زیرا کارشناسان ما همواره در دسترس خواهند بود.

گروه نرم افزاری آی دی سیستم همواره علاقمند به کار کردن با شرکت هایی می باشد که اهداف بزرگی داشتند و در تحقق اهداف خود به دنبال تبلیغات و راهکارهای متفاوت و خاص می باشند، تا با این روش ها و تفاوت ها سریعتر به اهداف بزرگ خود نزدیکتر شوند.

آیا تا بحال به این فکر کرده ایم چه مدت زمان نیاز است تا به اهداف خود برسیم؟ ۲ الی ۵ سال یا بیشتر؟

هر زمان باشد ما می توانیم با برنامه ریزی و راهکارهای سودمند و مختلف این زمان را کاهش دهیم و شما را به اهداف و موفقیت هایتان نزدیکتر نماییم. حال اگر شما زمان و سرمایه تان را برای رسیدن به اهداف خود بطور صحیح اجرا نکنید سرمایه گذاری شما شکست خورده و شما متحمل خسارت هایی خواهید شد.

توانایی در حل مسائل از خصوصیات ذاتی انسان است. ما با استفاده از آمیختن عقل، منطق، تخیل و همچنین با در اختیار داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و کارشناسان مجرب به دنبال راه حل های خلاقانه برای مشتریان خود هستیم. تفکر استراتژیک، توجه اختصاصی به یکایک مشتریان، قیمت های مناسب و قابل رقابت، نتایج صحیح و به موقع و پروژه های متفاوت از ویژگی های برجسته گروه نرم افزاری آی دی سیستم می باشد.

هم اکنون با عنایت خداوند و تلاش بی وقفه کارکنان گروه نرم افزاری آی دی سیستم با تجربه طولانی و مهارت بالایی که هر یک در رشته خود دارند و با مجموعه وسیعی از مهارت ها توانسته ایم شعار این شرکت یعنی “ بهترین ها را با ما تجربه کنید ” را به واقعیت تبدیل کنیم.

پس با ما تماس بگیرید ، ما نیازهای شما را گوش می دهیم و در مقابل نیازهایتان راهکارهایی را پیش رویتان قرار می دهیم که می تواند چشم انداز تازه ای را برایتان به ارمغان بیاورد.

با تشکر از حسن انتخاب و اعتماد شما عزیزان، با ارائه نظرات خود ما را در راه خدمت رسانی مطلوبتر یاری نمائید.