خــدمـات

ثبت دامنه اولین گام برای حضور شما در شبکه جهانی وب است. ما این امکان را برای شما فراهم میکنیم تا پس از انتخاب یک نام مناسب بصورت کاملا آنلاین دامنه خود را در این دهکده جهانی به ثبت برسانید. همچنین شما میتوانید با ارتباط با کارشناسان این شرکت بهترین نام را برای وب سایت خود انتخاب کنید.
پس از ثبت دامنه دومین گام داشتن فضایی برای میزبانی اطلاعات سایت شماست، سایت شما بهمراه تمامی محتویات ایمیل هایتان در این فضا قرار خواهند گرفت پس قطعا انتخاب سرویسی که همیشه در دسترس باشد موجب پیشرفت شما خواهد شد. سرویس های ما در این زمینه را تجربه کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.
امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تبلیغات آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند. یک وب سایت با طراحی وب مناسب ، می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات یک شرکت داشته باشد و فعالیت های آن را به جهانیان نمایش دهد. آنچه در نگاه اول ، بازدیدکننده سایت شما را جذب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می کند نوع طراحی وب سایت ، چه از طراحی گرافیکی و چه از نظر فنی است.
گروه نرم افزاری آی دی سیستم همگام با پیشرفت سریع فناوری اطلاعات در جهان با هدف توسعه این فناوری همراه با بهره گیری از کادری مجرب و توانا آماده ارائه خدمات نرم افزاری و شبکه می باشد . طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های ساخت یافته کامپیوتری(LAN, Wan) ، ارائه کلیه سرویسهای شبکه  ، نصب‌ و ‌راه‌اندازی تجهیزات مرتبط با شبکه نظیر Modem،Router ، Hub، Switch و…،  ارائه و پیاده سازی راه حلهای امنیت شبکه ،  نگهداری و راهبری شبکه ازجمله این خدمات می باشد .
مشتریان متفاوت نیازهای متفاوتی دارند. منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. لذا نیاز به نرم افزارهای سفارشی دارند. کلید موفقیت ما در این بخش تهیه یک نرم افزار هماهنگ با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان میباشد. ممکن است نوع کسب و کار یک مشتری، به حدی خاص یا پیچیده باشد که نرم افزار مناسبی جهت پاسخ به نیازهای آن در بازار موجود نباشد و یا ترجیح بدهند برای راحتی و یا امنیت بیشتر، از یک نرم افزار سفارشی استفاده کنند …